Maxus evo 24 – Jacht Roku 2017

Miło nam poinformować, że jacht z nowej linii evo, dostępny w naszej ofercie, został zwycięzcą konkursu Leatherman Jacht Roku 2017 w Polsce ( kategoria Jachty Żaglowe Małe do 7,5 m długości ).

 

2017_01_02_nagroda_jacht_roku_m_evo_24_pl

Producent: stocznia Northman

Premiera jachtu odbyła się na jesiennych Targach Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow 2015, gdzie Maxus z nowej linii zdobył główną nagrodę – Złoty Medal Targów oraz Tytuł Championa Jachtingu 2016. Jacht  powtórzył swój sukces na kolejnym wydarzeniu targowym, gdzie podczas Targów Wiatr i Woda 2016 zdobył Złotego Gwoździa.

Maxus evo 24 przeszedł dwa testy wykonane przez ekipę prestiżowego miesięcznika Żagle. Zostały one przeprowadzone w odmiennych warunkach pogodowych, co pozwoliło sprawdzić jacht pod wieloma względami. Jako uzasadnienie przyznania nagrody czytamy: „Wygodne wnętrze nagrodzonego jachtu ma praktycznie wszystko, co niezbędne do wodnej turystyki. Maxus ma także bardzo nowoczesny kształt kadłuba z łamanym poszyciem (kantami), niemal pionowymi burtami i dziobnicą, co przełożyło się na wysoką stabilność i dobre parametry nautyczne Nowoczesną stylistykę podkreślają podłużne, przyciemniane okna w nadbudówce o dynamicznym, klinowatym kształcie. Wszystkie rozwiązania na pokładzie, zarówno te znane z mazurskich szlaków, jak i zupełnie nowe (np. schowane pod pokładem zblocze bramki masztu czy sprytnie chowana sztorcklapa), opracowane przez projektanta, mają ułatwić obsługę jednostki i zapewnić bezpieczeństwo załodze. Do tego stocznia od lat utrzymuje reżim technologiczny, uzyskując jakość wykonania na najwyższym światowym poziomie.”

Więcej na stronie http://zagle.se.pl/wydarzenia/leatherman-jacht-roku-2017-w-polsce-szczesliwa-siodemka,1_18606.html

Zarezerwuj Jacht Roku 2017 > tutaj