Zapraszamy na zbliżające się targi żeglarskie.

Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow Łódź

Nasze stoisko: nr 77

Stoisko, na którym obejrzeć będzie można Maxusa 22 „Atlantic Puffin” i porozmawiać z Szymonem Kuczyńskim: nr 81

Przygotowaliśmy dla Was:
- specjalną promocję na przyszłoroczną ofertę czarterów,
- kalendarze żeglarskie na 2019 r. (ilość ograniczona),
- prezentację premierowego jachtu motorowego - Norhman 1200, dostępnego wyłącznie w naszej ofercie czarterów,
- prezentację jachtu żaglowego Maxus evo 24, który stał się hitem w czarterach.

Jednocześnie zapraszamy Was do zwiedzania Maxusa 22, który dwa razy opłynął świat oraz do udziału w spotkaniach z niezwykłym sternikiem - Szymonem Kuczyńskim.

Na targach zaprezentujemy

Northman 1200 –  jest najnowszą propozycją stoczni Northman w segmencie jachtów motorowych. Luksusowy charakter podkreślają zastosowane przy tworzeniu innowacje technologiczne oraz szeroki wachlarz możliwości wyposażenia. Już w czasie pierwszej prezentacji, Northman 1200 otrzymał nominację do nagrody POLISH BOAT OF THE YEAR 2019 oraz został wyróżniony w konkursie Gdynia Yacht Design 2018. Northman 1200 zdobył również główną nagrodę Targów Wiatr i Woda w Katowicach. Jednostka dostępna w czarterze - wyłącznie we flocie Ahoj Czarter.

 

Maxus evo 24  jest następcą wyjątkowo popularnego modelu Maxus 24. Linia kadłuba, funkcjonalność i stylistyka serii evo zostały sprawdzone w Maxusie 26, który już po pierwszej prezentacji i serii niezależnych testów został hitem sprzedażowym w kraju i na rynkach zagranicznych. Maxus evo 24 łączy zalety bardzo dobrej nautyki, komfortowego wnętrza, bezpieczeństwa żeglugi i wygody transportowej.  Wyjątkowa stylistyka linii evo, niespotykane dotychczas rozwiązania i korzystny stosunek jakości do ceny sprawiły, że nowy Maxus evo 24 został sprzedany w kilkunastu egzemplarzach już na etapie projektowania.

Zwiedzanie Maxusa 22, który dwa razy opłynął świat i  spotkania z Szymonem Kuczyńskim.

 

Zwiedzanie jachtu oraz spotkanie z Szymonem możliwe będzie w czasie całych targów z wyłączeniem godzin 12:00-14:00 (sobota, niedziela).

 

 

PRELEKCJE NA SCENIE:

Sobota (10.11.2019) godz. 12:30-13:30
Szymon Kuczyński o budżetach dwóch samotnych rejsów dookoła świata jachtem Maxus 22 oraz o marketingu i finansach w polskim żeglarstwem oceanicznym.

Niedziela (11.11.2019) godz. 12:30-13:30
Szymon Kuczyński o klasie Mini w Europie i w Polsce. Mały jacht, czyli wielka szansa na start w słynnym oceanicznym wyścigu samotników.

 

Szymon Kuczyński – żeglarz, który ustanowił rekord świata samotnej żeglugi non stop na najmniejszym jachcie w historii. Dokonał tego opływając Ziemię na jachcie Maxus 22 „Atlantic Puffin”. Zapraszamy do oglądania jachtu oraz na spotkania z Szymonem.

 

 

MAPA TARGÓWBilety do nabycia na stronach targów.