Zobacz aktualne promocje.Już 17.12.2018 r. rusza świąteczna akcja promocyjna

 


Zadzwońcie i łapcie okazję - czekamyWYŁĄCZNIE DLA NASZYCH KLIENTÓW
30% RABATU NA ZAKUPY W SKLEPIE HENRI LLOYD

ZASADY AKCJI
1. Rabat przysługuje osobie, która zarezerwuje jacht w firmie Ahoj Czarter i potwierdzi rezerwację jednostki.
2. Zakupów dokonywać można w sklepie online ( www.henrilloyd.pl ) do 31.12.2018 r.
3. Rabat dotyczy nieograniczonej ilości produktów kupionych w trakcie jednej sesji i naliczany jest od ceny podstawowej podanej na stronie produktu.
4. Po dokonaniu rezerwacji, klient Ahoj Czarter (drogą e-mailową) otrzyma hasło upoważniające do dokonania zakupów na preferencyjnych warunkach.
5. Hasło może również zostać wysłane na prośbę klienta.
6. Ahoj Czarter zastrzega sobie możliwość zmiany hasła w przypadku stwierdzenia jego rozpowszechnienia. W razie  zmiany hasła (na prośbę klienta) Ahoj Czarter udostępni jego nową wersję.
KOMUNIKAT Z DNIA 12.04.2018 r.

Drodzy żeglarze !

W związku z wydanym przez "Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie" oświadczeniem, w zbliżającym się sezonie Kanał Niegociński zostaje wyłączony z możliwości żeglugi. Zatem Kanał Łuczański po raz kolejny stanie się jedyną drogą wodną umożliwiającą przedostanie się z północnej na południową część szlaku. Jak pokazuje miniony sezon, wzmożony ruch jednostek na kanale podczas otwarcia mostu sprawił, że część załóg pomimo oczekiwania w kolejce, ze względu na wyznaczony odgórnie czas dla ruchu wodnego, nie była w stanie przepłynąć Kanału Łuczańskiego. Klienci informowali nas, że przez tego typu sytuacje, realizacja zaplanowanej trasy rejsu w wielu przypadkach stała się niemożliwa i wiązała się z koniecznością zmiany planów.

Ubolewamy, że remont kanału trwa kolejny rok i ze swojej strony prowadzimy działania uświadamiające urzędnikom jakim jest to dużym problemem. Nie jesteśmy jednak w tej sprawie decydentami, dlatego przede wszystkim skupiliśmy się na tym, co zależy od nas. W trosce o dobro żeglarzy ulokowaliśmy naszą flotę w portach zarówno po północnej, jak i po południowej stronie Kanału Łuczańskiego. Daje to naszym klientom możliwość wyboru miejsca odbioru i zdania jachtu oraz wyboru regionu żeglugi bez konieczności pokonywania kanału. Rozumiemy również sytuację, w której znaleźli się żeglarze i motorowodniacy, więc ze względu na ich liczne prośby podjęliśmy decyzję o możliwości zachowania u nas rabatu przyznanego w innej firmie, aż do max. poziomu określonego w naszej ofercie. Dysponujemy dużą flotą najnowszych jachtów (2015-2018 rok produkcji), które są pod stałą opieką stoczni Northman.

Zapraszamy do kontaktu z biurem Ahoj Czarter (biuro@ahoj.pl, +48 87 427 15 37, +48 602 398 208, www.ahoj.pl ).
RUSZYŁA MOŻLIWOŚĆ REZERWACJI ONLINE
Miło nam poinformować, iż nasza firma uruchomiła opcję rezerwacji online z automatyczną możliwością wpłaty I raty (również kartą).
Formularz dostępny jest na podstronach jachtów oraz > tutaj 

POLECAJĄC ZYSKUJESZ - TANIEJ ŻEGLUJESZ

Regulamin promocji Polecając zyskujesz-taniej żeglujesz:

  1. Polecający – osoba, która w sezonie 2018 poleci wynajem jachtu/jachtów w Ahoj Czarter, poda imię i nazwisko Poleconego i na której polecenie powoła się Polecony przy rezerwacji jednostki/ek.
  2. Polecony – osoba, która skorzysta z min. tygodniowego czarteru jachtu w Ahoj Czarter w sezonie 2018 podając imię i nazwisko Polecającego.
  3. Za każde polecenie Polecający otrzyma 100 zł rabatu, który przysługuje również każdemu Poleconemu.
  4. Rabat promocyjny łączy się zarówno z rabatem stałego klienta, jak również z ofertami last minute.
  5. Rabat przysługuje:
    - Polecającemu na wynajem w sezonie 2018/2019, po czarterze zrealizowanym przez Poleconego
    - Poleconemu na czarter w sezonie 2018

 
Jesteśmy największą firmą oferującą wynajem jachtów w Polsce. W skład naszej floty wchodzi ponad 100 jednostek żaglowych i motorowych rożnych klas. Oferowane przez nas jachty spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa i cechują się wyjątkową nautyką. Zdobywają liczne nagrody na najważniejszych światowych wydarzeniach żeglarskich. Profesjonalna obsługa, gwarancja serwisu posiadającego szybki dostęp do wszystkich elementów zamiennych jachtu, to jedne z licznych atutów naszej firmy.

Ahoj Czarter
www.ahoj.pl
e-mail: biuro@ahoj.pl
Tel: +48 87 427 15 37
Kom.: + 48 602 398 208