Kup książkę Szymona Kuczyńskiego z sygnaturą autora.

Drodzy żeglarze !

Miło nam poinformować, iż stocznia Northman rozpoczęła sprzedaż premierowej książki Szymona Kuczyńskiego. Egzemplarze oferowane przez stocznię posiadają specjalną sygnaturę autora.

Szczegóły ze strony www.northman.pl:

Przemierzający od 16 tygodni oceany Szymon Kuczyński w swoim drugim rejsie dookoła świata (tym razem jest to rekordowy rejs w formule non stop na najmniejszym na świecie jachcie) przesłał nam prosto z pokładu Maxusa 22 s/y Atlantic Puffin specjalną sygnaturę skierowaną do Was – czyli przyjaciół stoczni Northman. Umieściliśmy ją w premierowych egzemplarzach, które czekają na Wasze zamówienia.

O książce
Zbiór opowiadań o wdzięcznym tytule „Dookoła świata – o tak, o… Dzienniki oceaniczne” jest opisem przygód Szymona i Dobrochny (Zew Oceanu) związanych z realizacją pomysłu budowy Setki, islandzkich testów Atlantic Puffina oraz najtrudniejszego wyczynu Szymona, czyli samotnego, okołoziemskiego rejsu na jachcie Maxusie 22 wyprodukowanym w naszej stoczni.

Zamówienia prosimy składać pod adresem: ksiazka@northman.pl. W zamówieniu prosimy o podanie adresu do wysyłki oraz danych niezbędnych do wystawienia f.v. (jeżeli będzie konieczna). W przypadku braku danych do faktury do każdej przesyłki dołączymy paragon.

Ilość egzemplarzy jest ograniczona, więc zachęcamy do zakupu już teraz.
Cena detaliczna książki: 47 zł brutto (plus dostawa wg wybranej opcji).

Koszt dostawy
Przesyłka płatna z góry:
– przesyłka kurierska 15 zł
– przesyłka listowa polecona 7 zł
– list zwykły 4 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze:
– pobraniowa 18 zł

Dane do przelewu
Northman Krzysztof Stępniak
Ul. Przemysłowa 10
11-600 Węgorzewo
Nr konta: 42 1050 1025 1000 0090 3025 4297
Tytuł przelewu: imię i nazwisko zamawiającego, książka

Wysyłkę zamówionych książek od 20.12.2017 r.

Zapraszamy do składania zamówień