Praca

2016_10_25_ahoj_praca_wegorzewo

KLIENT MANAGER
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: kompleksowa obsługa klienta
WYMAGANIA: umiejętność szybkiego przyswajania nowych informacji, dobra znajomość j.angielskiego, znajomość pakietu Office, prawo jazdy kat B, dyspozycyjność (w sezonie praca również w soboty), mile widziana wiedza na temat mazurskich jachtów.
KORZYŚCI: stanowisko umożliwiające rozwój osobisty i zawodowy (szkolenia, udział w ciekawych wydarzeniach), dobre wynagrodzenie.

regaty-northman-cup

POMOCNIK BOSMANA
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: pomoc w przygotowywaniu jachtów do sezonu, dbanie o stan techniczny jednostek, wydawanie i odbiór jachtów na zmianach czarterowych.
WYMAGANIA: dyspozycyjność (w sezonie praca również w weekendy), predyspozycje do pracy z klientem, prawo jazdy kat B, mile widziana znajomość języka angielskiego.
KORZYŚCI: możliwość pracy również po sezonie w stoczni jachtowej Northman, dobre wynagrodzenie.

SZUKAMY RÓWNIEŻ OSÓB DO SPRZĄTANIA JACHTÓW
w portach WĘGORZEWO. W sezonie głównie soboty

CV do wszystkich aplikacji, wraz ze zdjęciem i listem motywacyjnym, należy przesłać na adres marketing@ahoj.pl. Powinno ono zawierać klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji." Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Rekrutacja trwa do 15.07.2017 r